Jakie są dostępne formy płatności?

Dostępne formy płatności to: 
• przelew online 
• karta płatnicza 
• BLIK
• portfele elektroniczne 

Operatorzy

dotpay-logo.svg

Gdzie znajdę dane do przelewu? Numer do konta bankowego?

Opłaty za złożone zamówienia obsługiwane są wyłącznie za pośrednictwem firmy eService, poprzez bramkę płatniczą, gdzie znajdują się wszystkie dostępne formy płatności. Jedna z nich dedykowana jest przelewom online, która po wyborze swojego banku przekieruje Cię do właściwego serwisu bankowości internetowej, gdzie będzie na Ciebie czekał formularz szybkiego przelewu, wraz z automatycznie uzupełnionymi danymi transakcji.

Czym jest dowód zakupu?

Dowodem zakupu jest każdy dokument świadczący o dokonaniu płatności, takie jak: 
• paragon fiskalny czy imienny, 
• faktura, 
• potwierdzenie przelewu.

W jaki sposób opłacić zamówienia?

Aby dokonać płatności za zamówienie, należy kliknąć w przycisk “Przejdź do kasy”. Następnie musimy zalogować się do konta .
Po wypełnieniu wskazanych danych osobowych, w tym adresu dostawy, oraz wyborze metody dostawy, znajdujemy się w ostatnim kroku, jakim są płatności. Następnie musimy wskazać formę płatności, poprzez kliknięcie w  “Zapłać z dotPAY”, oraz udzielić zgodę na warunki świadczonych usług przez ceramikas.pl, zatwierdzając wybór kliknięciem w “Zamówienie z obowiązkiem opłaty”. Skutkuje ono wyświetleniem kwoty całkowitej zamówienia. Jeśli jest ona zgodna ze stanem faktycznym, należy kliknąć w button “Zapłać za moje zamówienie”. Kliknięcie spowoduje przekierowaniem na stronę płatności, gdzie znajdziemy dedykowaną bramkę płatniczą dotPAY, wraz z wszystkimi dostępnymi formami płatności

Gdzie wpływają środki za dokonany zwrot lub reklamację?

Zwrot środków nastąpi tą samą drogą, którą była dokonywana płatność.